powrót do listy produktów

Ocieplacz WATERPROOF 3D Mesh

kod produktu: 9929991525

Dostępność: Dostępny

520,00 zł

 • Opis produktu

  Wprowadzenie na rynek nowego, jedynego w swym rodzaju ocieplacza  kamizelki typu thermo Mesh Vest,wykonanej  w oparciu o opatentowane rozwiązanie D1 ISS Hybrid Waterproof  stanowi kolejny krok w kierunku poprawy wytrzymałości osnowy kamizelki pod kątem  ochrony termicznej pod wodą, jak przystało na absolutnego leader’a wśród producentów suchych skafandrów do nurkowania. Jest to propozycja  jedyna w swoim rodaju na rynku.

  Niezwykłe cechy eksploatacyjne wersji Formuła WP 3D Mesh Vest to m in.potrójna warstwa izolacyjna na klatce piersiowej oraz  wzmocnienie na plecach. A poza tym w produkcie przewidziano  dodatkową, bardzo długą osłonę chroniącą także nerki oraz elementy, które zazwyczaj trzeba przytrzymywać pasem  ochronnym. Wersja Formula WP 3D Mesh Vestposiada podwójną podszewkę typu  3D mesh  2X3mm oraz dodatkowe podbicie 5mm, 70 Denier 3D Mesh z wersji D1 Hybrid. Daje to w sumie 11 mm ‘bąbelkowej’ izolacji o stałej objętości na całym  torsie i plecach. Chłodzenie + wentylacja chłodząca na powierzchni oraz superizolacja po zanurzeniu. Zamek błyskawiczny YKK, umieszczony na przedzie.

  Podwójna podszewka 2x3mm  3D Mesh (warstwy zewnętrzne) • podszewka 5mm 3D Mesh 70 Denier (warstwa środkowa)

  Podwójne warstwy podszewki 3D Mesh – Podkładki boczne i naramienne są dwuwarstwowe, wykonane z miękkiej i elastycznej podszewki 2x3mm 3D Mesh. Wygodna w użyciu, dopasowuje się do ciała użytkownika.

  Potrójna warstwa podszewki 3D Mesh – Trzy warstwy superizolacji  typu 3D Mesh o stałej objętości ; podszewka z  przodu i z tyłu.

  Warstwa środkowa wykonana jest z bardziej wytrzymałego materialu70 Denier mesh – tak samo, jak opatentowana podszewka skafandra D1 Hybrid

  Zamek błyskawiczny YKK r – wysokiej jakości zamek YKK Vislon  no 5

 • Opinie

  Ocena użytkowników

  Brak ocen.

  Brak opinii.

X