powrót do listy produktów
Promocja

McNETT neutralizor na poparzenia/ukąszenia meduzy

kod produktu: 122368

Dostępność: Mało

15,00 zł
20,00 zł

 • Opis produktu

  Jellycard McNett został opracowany we współpracy z naukowcami, biologami i ekspertami medycznymi specjalizującymi się w leczeniu ukąszeń i użądleń jadowitych.

  Ze względu na skutki globalnego ocieplenia i przełowienia ich naturalnych drapieżników, w naszych oceanach rośnie ilość użądleń i trujących meduz, a każdego lata dziesiątki tysięcy urlopowiczów zmuszonych jest szukać leczenia drobnych ukąszeń.

  Na przykład hiszpańskie wody przybrzeżne w ostatnich latach zostały dotkliwie uszkodzone, a niektóre plaże muszą być tymczasowo zamknięte dla publiczności.

  Według doniesień w samej Katalonii w ubiegłym roku nawet 20 000 osób zostało ukąszonych. Władze hiszpańskie zaczęły teraz używać zdjęć satelitarnych do śledzenia zapachów meduz, a następnie próbują odwrócić ich uwagę od plaż za pomocą łodzi rybackich.

  Karta zawiera dwie saszetki, jedna z nich zawiera chusteczkę nasączoną octem w celu neutralizacji użądlenia, druga zawiera specjalny preparat zawierający żel Aloe Vera, który jest używany do wygładzenia i uspokojenia obszaru po usunięciu macki za pomocą ukosowanych krawędzi karty.

  Na karcie znajduje się również nacięcie do usuwania żądleń owadów.

  Jellycard ma taki sam rozmiar jak karta kredytowa i jest przeznaczona do przechowywania w portfelu, torebce itp.

 • Opinie

  Ocena użytkowników

  Brak ocen.

  Brak opinii.

X