powrót do listy produktów
Promocja Wyprzedaż

DIVE RITE AIRCELL REC EXP BC4300

kod produktu: BC4300

Dostępność: Niedostępny

 • Opis produktu

  Skrzydło hybrydowe z serii Rec można nosić na pojedyńczej lub podwójnej butli, co czyni go jednym z najpopularniejszych skrzydeł. Podczas nurkowania z pojedyńczą butlą system kontroli klinów usprawnia skrzydło, utrzymując je blisko ciała. Pozwala to uniknąć efektu „taco” polegającego na owinięciu skrzydła wokół zbiornika, z dala od nurka, co zmniejsza kontrolę pływalności.

  Model BC4300 Rec EXP ma zewnętrzną torbę wykonaną z nylonu balistycznego 1680 denier, który jest odporny na łzy i ścieranie.

  Worek wewnętrzny wykonany jest z wytrzymałego pęcherza z laminowanego nylonu 210 denier, który jest wysoce odporny na uszczypnięcia i przebicia

  Kołnierze uretanowe są przyspawane na miejscu, co ułatwia wymianę węży falistych i zaworów nadciśnieniowych bez użycia narzędzi.

  Dwa zestawy dwóch otworów montażowych przelotki ze stali nierdzewnej 316 są używane do przymocowania skrzydła do uprzęży i ​​/ lub do podwójnych zbiorników i ustawienia wyposażenia nurka.

  Przybliżone wymiary bez napompowania: 60,9 cm x 58,4 cm

  Waga 1,41 kg

  Sprzęt nowy / nieużywany, mogą pojawić się odbarwienia węża inflatora nie ma to jednak żadnego wpływu na użytkowanie sprzętu.

 • Opinie

  Ocena użytkowników

  Brak ocen.

  Brak opinii.

X