powrót do listy produktów
Promocja Darmowa dostawa Wyprzedaż

DIVE RITE CLASSIC XT BC5400

kod produktu: 228407

Dostępność: Niedostępny

 • Opis produktu

  Zaprojektowany wyłącznie dla podwójnych butli z opcją pojedynczego lub podwójnego pęcherza, Classic XT zapewnia 27,2 kg udźwigu, który może pomieścić dwa cylindry zamontowane z tyłu 17 l i dwie butelki o pojemności 11 l.

  Konstrukcja w kształcie pączka zapewnia doskonałą stabilność i kontrolę podczas nurkowania, utrzymując inflację na górze, po bokach i na dole. To, wraz z opcjonalnym zintegrowanym systemem kontroli klinów (GCS), który redukuje efekt „taco”, sprzyja efektywnemu usprawnieniu i zapewnia pływalność tam, gdzie jest najbardziej potrzebna (w całym ciele, utrzymując ciężar butli) w celu uzyskania doskonałego poziomego pływalności. GCS nie jest jak skrzydło bungee, ponieważ nie ogranicza przepływu powietrza; zamiast tego GCS promuje dodatkowe usprawnienie i kontrolę pływalności, a jednocześnie umożliwia napełnienie skrzydła do pełnej pojemności.

  Zaprojektowany, aby poradzić sobie z ekstremami, Classic XT został zbudowany przy użyciu wytrzymałej technologii XT marki SuperFabric®, która tworzy zewnętrzną powłokę pokrytą zbroją, która jest nieprzepuszczalna dla szkodliwych uszczypnięć i skaleczeń, a także panel boczny. Wewnątrz powłoki zewnętrznej SuperFabric® wytrzymały, laminowany nylonowy balon o grubości 210 zwiększa wytrzymałość i doskonałą wydajność Classic XT.

  W ramach modułowego systemu BCD Classic XT może być dopasowany do TransPac® XT, Transplate lub dowolnej metalowej płyty tylnej i uprzęży.

  Sprzęt nowy / nieużywany, mogą pojawić się odbarwienia węża inflatora nie ma to jednak żadnego wpływu na użytkowanie sprzętu.

 • Opinie

  Ocena użytkowników

  Brak ocen.

  Brak opinii.

X