powrót do listy produktów
Promocja

TRISWIM CONDITIONER 251ml Odżywka do włosów

kod produktu: 796

Dostępność: Dostępny

24,99 zł
29,00 zł
kupiono już 11

 • Opis produktu

  Doskonałe nawilżenie i odżywienie zniszczonych włókien włosów jest możliwe dzięki unikalnym naturalnym składnikom, które zostały stworzone z myślą o włosach narażonych na kontakt z wodą basenową.

  TRISWIM ODŻYWKA DO WŁOSÓW sprawi, że Twoje włosy będą zawsze zdrowe i wzmocnione. Przykry Zapach chloru już nigdy nie wprowadzi Cie w dyskomfort. Od teraz Twoje włosy będą pachnieć ananasem i szczepem tropikalnych cytrusów.

  TRISWIM ODŻYWKA szczególnie zalecana jest po zastosowaniu TRISWIM SZAMPONU, który zmywa z włosów pozostały chlor oraz likwiduje jego przykry zapach.

  Pamiętaj!: Umyj włosy po wyjściu z basenu TRISWIM SZAMPONEM następnie spłucz je chłodną wodą. Nałóż odzywkę na całej długości włosów i pozostaw na parę minut, następnie spłucz chłodną wodą.

  W PRZYPADKU JUŻ ZNISZCZONYCH WŁOSÓW ZASTOSUJ ODŻYWKĘ NA WŁOSY POD CZEPEK KĄPIELOWY  I POZOSTAW NA CZAS PŁYWANIA – POD WPŁYWEM WYS. TEMPERATURY WŁÓKNA ZOSTANĄ ODŻYWIONE I ZREGENEROWANE, POWTARZAJ AŻ WŁOSY ZUPEŁNIE ODZYSKAJĄ SWOJĄ KONDYCJĘ I BLASK.

  TWOJE WŁOSY PO BASENIE JUŻ NIGDY NIE BĘDĄ ZNISZCZONE I SUCHE!

  Naturalny skład kosmetyków TRISWIM sprawia, że są one łagodne i bezpieczne dla dzieci powyżej 3-go roku życia!

 • Opinie

  Ocena użytkowników

  Brak ocen.

  Brak opinii.

X