powrót do listy produktów

Żel energetyczny POWERBAR (czarna porzeczka) 41g

kod produktu: 872

Dostępność: Średnio

 • Opis produktu

  Najważniejsze korzyści z zastosowania:

  1)    Wyjątkowa formuła C2MAX mix węglowodanów zawiera szczególny stosunek glukozy i fruktozy.

  2)    PowerBar Fuel Gel- spożywany regularnie w trakcie ćwiczeń, może zwiększyć ilość węglowodanów, które metabolizowane- wykorzystywane są przez tkankę mięśniową nawet na poziomie 55%: wzrost wydajności, średnio o 8% i energia pozyskiwana w sposób dłuższy i optymalny.

  3)    W składzie 200 mg sodu- kluczowy elektrolit, który jest tracony wraz z potem: jony sodu są głównym kationem zewnętrznokomórkowym niezbędnym do utrzymania potencjału czynnościowego błon komórkowych, ponadto sód podwyższa stopień uwodnienia płynów koloidalnych i reguluje ciśnienie osmotyczne w komórkach i poza nimi.

  4)    Ulepszona formuła- bardziej płynna kompozycja ułatwia spożywanie produktu i wchłanianie składników.

  Badania naukowe wykazały, że przyjmowanie glukozy i fruktozy w specalnej proporcji jako C2MAX w sposób regularny w trakcie wysiłku fizycznego , dostarcza energię znaczniej szybciej do pracującej tkanki mieśniowej niż przyjmowanie samej tylko glukozy.

   

  Sugerowany sposób przyjmowania:

  Zawartość jednej torebki (41 g) należy przyjmować  razem z 400 ml wody  co 20-45 min. podczas wysiłku fizycznego. Spożywać do 4 torebek dziennie. Nie wskazane jest przekraczanie zalecanej porcji dziennej.

   

  Smak: czarna porzeczka

 • Opinie

  Ocena użytkowników

  Brak ocen.

  Brak opinii.

X