powrót do listy produktów
Promocja

ARENA Okulary COBRA CORE SWIPE MIRROR YELLOW COOPER-GOLD

kod produktu: 003251330

Dostępność: Mało

169,99 zł
249,99 zł
kupiono już 2

 • Opis produktu

  Technologia SWIPE ANTI-FOG to nowe, całkowicie przełomowe, opatentowane podejście do rozwiązania irytującego problemu parujących okularków. Dostępna w najnowszych okularkach COBRA CORE SWIPE MIRROR!

  Okularki Cobra Ultra i Cobra Core były dotychczas najlepszymi okularkami startowych w ofercie areny. Ich idealny, hydrodynamiczny kształt, świetne dopasowanie i optymalny obszar widzenia sprawiały, że już od pierwszych startów właśnie te modele były wybierane zarówno przez zawodowych pływaków, jaki tych, którzy dopiero co zaczynali swoją poważną przygodę z pływaniem.

  Z trzema wymiennymi noskami oraz świetnie wyprofilowanymi cienkimi uszczelkami, okulary te gwarantują niesamowitą przyczepność oraz stabilność(starty, nawroty).

  Czegoś takiego jeszcze nie było – czas na COBRA CORE MIRROR!

  Arena poszła o krok dalej – jeszcze bardziej zwiększając właściwości swojego topowego modelu.
  Poza dotychczasowymi ogromnymi zaletami, jakimi są:

  • Super szeroki kąt widzenia
  • Mocne soczewki wykonane poliwęglanu(bezpieczeństwo)
  • 3 wymienne noski (idealne, indywidualne dopasowanie)
  • Hydrodynamiczny kształt (mniejsze opory)
  • Podwójny silikonowy pasek (stabilność)

  dodana została nowa opatentowana technologia SWIPE ANTI-FOG, która nie 2x, czy 5x, ale aż 10x wydłuża czas „wolności od zaparowanych szkiełek”, co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania, dając pływakowi jeszcze większą pewność i spokój podczas starów. Już nigdy więcej nie stracisz swojej koncentracji przez zaparowane szkiełka. Dodatkowo dla mniejszego zmęczenia oczu przy treningach w słabo oświetlonych basenach lub na otwartych wodach użytkownik może dobrać wersję z jasnymi lub ciemnymi szkiełkami.

  Technologia SWIPE ANTI-FOG to nowe, całkowicie przełomowe, opatentowane podejście do rozwiązania irytującego problemu parujących okularków. Już teraz dostępne w serii najlepszych na rynku okularków COBRA CORE MIRROR. Gdy tylko okularki zaczną parować, wystarczy zanurzyć je w wodzie i 5 ruchami opuszków palców delikatnie przetrzeć wewnątrz szkiełka, by na nowo aktywować powłokę ANTI-FOG. Przed odnowieniem powłoki należy się upewnić, że okularki nie są od środka brudne. W razie potrzeby powtarzamy czynność zawsze wtedy, gdy szkiełka zaczynają parować – tak by cieszyć się najlepszą widocznością na dłużej.

  W porównaniu do COBRA ULTRA SWIPE MIRROR, nawet gumowe uszczelki przylegające do twarzy nie są czarne, lecz ZŁOTE.

 • Opinie

  Ocena użytkowników

  Brak ocen.

  Brak opinii.

X