powrót do listy produktów
Promocja Bestseller

ARENA Okulary COBRA ULTRA SWIPE YELLOW COPPER-GOLD

kod produktu: 002507330

Dostępność: Mało

189,99 zł
269,99 zł
kupiono już 2

 • Opis produktu

  Technologia SWIPE ANTI-FOG to nowe, całkowicie przełomowe, opatentowane podejście do rozwiązania irytującego problemu parujących okularków. Dostępna w najnowszych okularkach COBRA ULTRA SWIPE MIRROR!

  Okularki Cobra Ultra i Cobra Ultra Mirror były dotychczas najlepszymi okularkami startowych w ofercie areny. Ich idealny, hydrodynamiczny kształt, świetne dopasowanie i optymalny obszar widzenia sprawiały, że już od pierwszych startów właśnie te modele były wybierane zarówno przez zawodowych pływaków, jaki tych, którzy dopiero co zaczynali swoją poważną przygodę z pływaniem.

  Z pięcioma wymiennymi noskami, podwójnym silikonowym paskiem zabezpieczonym klipsem RFA oraz świetnie wyprofilowanymi cienkimi uszczelkami, okulary te gwarantują niesamowitą przyczepność oraz stabilność(starty, nawroty).

  Czegoś takiego jeszcze nie było – czas na COBRA ULTRA SWIPE MIRROR!

  arena poszła o krok dalej – jeszcze bardziej zwiększając właściwości swojego topowego modelu.
  Poza dotychczasowymi ogromnymi zaletami, jakimi są:

  Super szeroki kąt widzenia

  Mocne soczewki wykonane poliwęglanu(bezpieczeństwo)

  5 wymiennych nosków (idealne, indywidualne dopasowanie)

  Hydrodynamiczny kształt (mniejsze opory)

  Podwójny silikonowy pasek (stabilność)

  dodana została nowa opatentowana technologia SWIPE ANTI-FOG, która nie 2x, czy 5x, ale aż 10x wydłuża czas „wolności od zaparowanych szkiełek”, co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania, dając pływakowi jeszcze większą pewność i spokój podczas starów. Już nigdy więcej nie stracisz swojej koncentracji przez zaparowane szkiełka. Dodatkowo dla mniejszego zmęczenia oczu przy treningach w słabo oświetlonych basenach lub na otwartych wodach użytkownik może dobrać wersję z jasnymi lub ciemnymi szkiełkami.

  Technologia SWIPE ANTI-FOG to nowe, całkowicie przełomowe, opatentowane podejście do rozwiązania irytującego problemu parujących okularków. Już teraz dostępne w serii najlepszych na rynku okularków COBRA ULTRA SWIPE MIRROR i COBRA TRI SWIPE. Gdy tylko okularki zaczną parować, wystarczy zanurzyć je w wodzie i 5 ruchami opuszków palców delikatnie przetrzeć wewnątrz szkiełka, by na nowo aktywować powłokę ANTI-FOG. Przed odnowieniem powłoki należy się upewnić, że okularki nie są od środka brudne. W razie potrzeby powtarzamy czynność zawsze wtedy, gdy szkiełka zaczynają parować – tak by cieszyć się najlepszą widocznością na dłużej.

 • Opinie

  Ocena użytkowników

  Brak ocen.

  Brak opinii.

X