powrót do listy produktów

Komputer treningowy POLAR Loop

kod produktu: 3196999392

Dostępność: Na zamówienie

 • Opis produktu

  nteligentna opaska z wyświetlaczem led, skierowana dla osób poszukujących urządzenia motywacyjnego, które będzie wspierało w osiąganiu codziennych celów i stawianiu sobie nowych. 
  Polar Loop umożliwia całodobowy pomiar ruchu, przedstawiając informacje o czasie odpoczynku oraz aktywności o małej, średniej i dużej intensywności w ciągu dnia. Wodoszczelna opaska posiada licznik kroków i kalorii oraz zegarek.

  Wskaźnik aktywności pokazuje dzienny poziom aktywności, przedstawiając użytkownikowi informację dotyczące realizacji założonego celu. Można kontrolować go bezpośrednio na opasce lub też poprzez smartfona. Przebywając zbyt długo w pozycji siedzącej Polar Loop otrzymujemy komunikat ostrzegawczy. Dzięki aplikacji na urządzenia mobilne i serwisowi Polar Flow uzyskujemy dostęp do informacji na temat czasu oraz jego jakości. Ponadto serwis Polar Flow umożliwia nam szczegółową analizę danych z każdego dnia, tygodnia oraz miesiąca, a także kontrolę postępu i wpływu aktywności na zdrowie.

  Opcjonalne nadajniki na klatkę piersiową H6 oraz H7, umożliwiają szczegółowe monitorowanie pracy serca. Korzystając z powyższych nadajników uzyskujemy dostęp do funkcji Energy Pointer. Funkcja ta informuje o trybie spalania tkanki tłuszczowej lub poprawie kondycji podczas treningu.

  Opaska pozwala na 5 dni ciągłego użytkowania. Regulowana bransoletka umożliwia odpowiednie dopasowanie rozmiaru. Wodoszczelność opaski pozwala na korzystanie z niej podczas pływania (bez nurkowani oraz pomiaru tętna). Interfejs w języku angielskim. Przechowywanie danych w pamięci do 12 dni. Transmisję danych do serwisu Polar Flow umożliwia kabel USB (dołączony do zestawu) oraz Bluetooth Smart na urządzenia mobilne. Ładowanie odbywa się poprzez podłączenie kablem USB do komputera. Kompatybilna z iPhone’m 4S i późniejszymi, a także z wybranymi urządzeniami (np. Samsung Galaxy S3 oraz S4) z systemem Android 4.3 lub późniejszym. Sprawdź zakładkę "Technologie".

 • Opinie

  Ocena użytkowników

  Brak ocen.

  Brak opinii.

X