powrót do listy produktów
Promocja

Strój startowy TYR Omaha Nights High

kod produktu: 386699984

Dostępność: Dostępny

782,25 zł
1 043,00 zł
kupiono już 1

 • Opis produktu

  Byłem podekscytowany na samą myśl o testowaniu Avictora. Dzięki niemu sezon 2015 będzie moim najbardziej skompresowanym, opływowym i najszybszym ze wszystkich dotychczasowych. Zaawansowany materiał o niskim współczynniku tarcia i nowy krój daje swobodę ruchu dokładnie w tych miejscach, w których tego potrzebujesz - powiedział Matt Grevers, czterokrotny złoty medalista olimpijski.

  Technologia hydrosfery optymalizuje pozycję ciała sprawiając, że woda otacza materiał stroju, stwarzając widoczny efekt hydrosferyczny. Dzięki temu zjawisku opór wody jest zmniejszony, a wydajność wysiłku pływaka zwiększona.

  Avictor wykonany jest z materiału, w którym zastosowano zastrzeżoną technologię Speed Dry, dzięki czemu błyskawicznie wysycha i odpycha wodę. Pozwala to pływakom startować za każdym razem w suchym, lekkim i wygodnym stroju.

  Elastyczne łączenia materiału rozciągają się i dopasowują idealnie do ciała dając jednocześnie pełną swobodę ruchu i kompresję. Zgrzewane łączenia materiału zapewniają elastyczność w miejscu tradycyjnych szwów, w efekcie czego powstał perfekcyjnie dopasowany, maksymalnie kompresyjny strój, który maksymalizuje stabilną sylwetkę pozwalając na 100% swobody naturalnych ruchów.

  Spodenki o podwyższonym o 5 cm stanie.  Przeznaczone przede wszystkim do startów na krótkich dystansach.

  Materiał: 70% Nylon, 30% Lycra Spandex

 • Opinie

  Ocena użytkowników

  Brak ocen.

  Brak opinii.

X