powrót do listy produktów
Promocja Darmowa dostawa

ARENA CARBON ULTRA DARK-GREY - FLUO YELLOW Strój startowy

kod produktu: 2A312546-26

Dostępność: Mało

1 499,99 zł
1 999,99 zł

 • Opis produktu

  najbardziej zaawansowany technologicznie strój startowy marki Arena. Nowy - stalowy design niesamowicie wygląda w wodzie. W kostiumie zastosowano system Ultra-Link składający się z szeregu technologii, które czynią ten strój niezwykłym. Zapewnia on doskonałą kompresję oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowej sylwetki podczas pływania. Carbon Ultra zawiera trzy razy więcej włókien węglowych niż jego poprzednie modele, dzięki czemu jest cieńszy i perfekcyjnie dopasowany.

   

  ZALETY:

   

  Idealna kompresja - technologia X-Pivot oraz specjalnie rozmieszczone panele kompresyjne zapewniają maksymalne wsparcie mięśni podczas wysiłku. 

   

  Infinity-Loop - to specjalne taśmy biegnące w strategicznych miejscach kostiumu, które pomagają zawodniczce w utrzymaniu prawidłowej sylwetki podczas rywalizacji.

   

  Perfekcyjne dopasowanie - technologia Ultra Cage to trzykrotnie zwiększona ilość włókien węglowych względem poprzednich modeli, dzięki nim kostium jest cieńszy, lżejszy i jeszcze lepiej dopasowany.

   

  Skład: 50% polamid, 47% elastan, 3% włókna węglowe

  UWAGA!

  W wyborze stroju startowego najważniejszymi rozmiarami są obwód bioder, który należy zmierzyć na wysokości pośladków w najszerszym miejscu oraz obwód klatki piersiowej. To one decydują o dopasowaniu.Wzrost jest dopiero trzecim czynnikiem, którym powinniśmy się kierować.

 • Opinie

  Ocena użytkowników

  Brak ocen.

  Brak opinii.

X