powrót do listy produktów
Promocja

Pianka triathlonowa ORCA Equip Męska

kod produktu: 962048

Dostępność: Niedostępny

1 169,10 zł
1 299,00 zł

 • Opis produktu

  Jeśli szukasz najbardziej elastycznego kombinezonu do pływania na otwartym powietrzu, który pomoże Ci przejść z basenu do otwartej wody. Całkowicie nowy ekwipunek wyposażony jest teraz w ramiona i ramiona o długości 1,5 mm, a dzięki podszewce InfinitySkin o najwyższej jakości, ten kombinezon osiąga teraz zakres ruchów i elastyczności, które wcześniej wiązały się tylko z piankami o średnim poziomie. Jeszcze bardziej powiększony 4-mm panel przedni SCS 39cell Yamamoto rozciągający się od klatki piersiowej do poniżej kolana, w połączeniu z dolnym tylnym panelem 4 mm zapewnia wyporność i udoskonalenie pozycjonowania ciała w wodzie. Przednia obudowa z neoprenu Yamamoto z powłoką SCS 39 redukuje tarcie podczas pływania, dzięki czemu szybciej jedziesz! Większy panel koszulki z tyłu nogawek sprawia, że ​​ten kombinezon bardzo szybko schodzi z przejścia, oszczędzając czas, w którym to się liczy. Wyrafinowana konstrukcja panelu z mniejszymi szwami oznacza teraz większą rozciągliwość i wygodę w tym kombinezonie Equip.


   

  ZASTOSOWEANE TECHNOLOGIE:

  YAMAMOTO
  Korporacja Yamamoto jest światowym głównym dostawcą wysoko wydajnych neoprenów. Jego pieczęć reprezentuje jakość, technologię i innowacje.

  INFINITY SKIN

  Liczy się to, co jest w środku, a wyjątkowa podszewka Orca InfinitySkin odgrywa integralną rolę w niewiarygodnej elastyczności naszych najlepszych pianek. Wykonany z nylonu o wysokiej rozciągliwości, InfinitySkin jest strategicznie rozmieszczony tam, gdzie wymagane jest maksymalne rozciągnięcie i pozwala piance dynamicznie poruszać się podczas suwu pływackiego.

  EXO-CELL

  Exo-Cell to wyjątkowy neopren o konstrukcji kanapkowej, który zapewnia ponad 25% więcej wyporu niż Aerodome. Panele Exo-Cell są wykorzystywane w strategicznych panelach Predator, Alpha i 3.8 w celu optymalizacji pozycji pływania.

   

  39 CELL

  Yamamoto 39cell to niezwykle elastyczny neopren, który wspiera naturalny ruch pływacki. 39cell rozciąga się do 513% wydłużenia, co oznacza, że ​​materiał ten z pewnością się poruszy. Dodatkowe korzyści z zerowej absorpcji wody i zerowej zmiany masy mogą oznaczać tylko jedno: większą prędkość. Dobra równowaga między pływalnością a elastycznością, 39cell jest trwałym materiałem, który przetrwa próbę czasu i odległości, reprezentując najlepszy dostępny w swojej klasie neopren.

   

  SCS

  Super Composite Skin (SCS) stał się wzorcem do powlekania neoprenu z gładkiej skóry używanego w kombinezonach triathlonowych, aby zmniejszyć tarcie i zwiększyć prędkość w wodzie. Orca wykorzystuje najnowszy Nano SCS firmy Yamamoto dla jeszcze mniejszego współczynnika oporu, zapewniając najszybszą możliwą pływalność. Współczynnik podwodnego dynamicznego tarcia Nano SCS wynosi 0,026 w porównaniu do 4,0 normalnego neoprenu. Mniejsze tarcie = większa prędkość!

   

  ROLIT

  Panele HydroLite sprawiają, że przejście staje się jeszcze szybsze dzięki superszybkiemu SCS (Nano ICE w Predatorze), który w połączeniu ze specjalną wyściółką absorbuje mniej wody, aby poprawić pływalność, a jednocześnie jest wyjątkowo elegancki - szybkie wybieranie garnituru w celu jego usunięcia w trakcie przechodzenia, oszczędzając cenne rzeczy sekundy.

 • Opinie

  Ocena użytkowników

  Brak ocen.

  Brak opinii.

X